MAZURSKI WEEKEND SPA

→ WYCIECZKI SZKOLNE I WYJAZDY DLA FIRM » 2 DNI

od 479 zł


"MAZURSKI WEEKEND SPA"                        

PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZKI

1
DZIEŃ
07:00 -- SPOTKANIE W MIEJSCU ZBIÓRKI.
10:00 -- PRZYJAZD DO RUCIANEGO- NIDY.
10:30 -- REJS STATKIEM po najpiękniejszych mazurskich jeziorach częścią europejskiego szlaku wodnego. Szlak ten liczy ok. 150 km i tworzony jest liczne naturalne zbiorniki wodne połączone rzeczkami lub kanałami. Płyniemy przez jeziora: Guzianka Wielka, Bełdany, Mikołajskie. W czasie rejsu przechodzimy przez śluzę Guzianka oraz największe polskie jezioro Śniardwy z widokiem na wyspę Pajęczą i Czarcią.
12:30 -- 2 godzinny postój w MIKOŁAJKACH. Miasteczko usytuowane jest w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Ze względu na swe atrakcyjne położenie nad jeziorem Tałty i Jeziorem Mikołajskim uchodzi za żeglarską stolicę Polski. W czasie wolnym będzie można zawitać do wielu ciekawych miejsc. Należą do nich: ~ Kościół Ewangelicko- Augsburski w Mikołajkach (budowla posiada strzelistą wieżę, która widoczna jest w całym mieście); ~ Wioska Żeglarska- jeden z najpiękniejszych portów na Mazurach, położony nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. W sezonie letnim wioska tętni życiem i odwiedzają ją nie tylko żeglarze. Atrakcją są portowe tawerny, w których unosi się zapach smacznego jedzenia, a czas odwiedzającym je osobom umilają szanty to najlepsze miejsce, aby poczuć mazurski klimat; ~ Ulica Kajki (najstarsza i najdłuższa ulica w mieście, bardzo popularna wśród turystów, nie tylko ze względu na znajdujące się tam hoteliki i kwatery prywatne, ale też liczne bary, restauracje, sklepy itp.); ~Król Sielaw (herbem Mikołajek jest ryba w koronie - to Król Sielaw, którego pomniki ustawiono na głównym placu miasta oraz przy promenadzie nad brzegiem jeziora).
14:30 -- WYPŁYNIĘCIE STATKIEM W DROGĘ POWROTNĄ .
16:00 -- POWRÓT DO RUCIANEGO- NIDY.
17:30 -- PRZYJAZD DO HOTELU. Zakwaterowanie w pokojach 2- 3- osobowych. Do dyspozycji Gości jest strefa spa i odnowy biologicznej z basenem z hydromasażem, wanną z hydromasażem oraz basenem. 

2 DZIEŃ
09:00 -- ŚNIADANIE.
10:00 -- WYKWATEROWANIE Z POKOJÓW. Następnie spacer z pilotem po MRĄGOWIE. Zobaczymy historyczną zabudowę: ratusz, strażnicę bośniacką, molo na jeziorze Czos, a malowniczą promenadą wzdłuż brzegu dotrzemy do Amfiteatru w którym odbywają się liczne imprezy- m.in. słynny Piknik Country.
13:00 -- Przejazd do GALINDII- poznawanie Mazur nie będzie pełne bez zapoznania się z historią jego niegdysiejszych mieszkańców: dlatego proponujemy zwiedzanie grodu warownego Galindów- pruskiego plemienia zamieszkującego tereny dzisiejszych Mazur (bilet). Następnie przejazd do PARKU DZIKICH ZWIERZĄT w KADZIDŁOWIE. Położenie Parku na śródleśnych Łąkach umożliwia bytowanie zwierząt w warunkach zbliżonych do naturalnych. Większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych człowiekiem, dlatego też możliwe jest wejście do niektórych gatunków na ich obszerne wybiegi a nawet karmienie, głaskanie i podziwianie z bliska (bilet).
16:00 -- OBIAD.
-- WIECZOREM ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI.

Świadczenia zawarte w cenie:
* 1 nocleg (zwykle w pokojach 2- 3- osobowych).
* Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiad. 
* Rejs statkiem.
* Usługa przewodnika w Galindii i Kadzidłowie.
* Opiekun grupy (możliwość dołączenia po trasie).
* Przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe.
* Ubezpieczenie NNW, obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. '23
+Bilety wstępu oznaczone jako: (bilet)- płatne dodatkowo.

Uwagi:
Optymalne grupy:
A. Szkolne min. 42 uczniów + 3 opiekunów, B. Dorosłych: min. 40 uczestników.
W razie zainteresowania wycieczką należy zgłosić akceptację naszej oferty- wówczas zarezerwujemy autokar, nocleg, wejściówki do wybranych atrakcji oraz przedstawimy spersonalizowany program.
--
Cena zależy od terminu i miejsca wyjazdu oraz liczebności grupy.
Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt z doradcą:
P.T.T. RAMIS-BORT BIURO PODRÓŻY
15-879 BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
ramisbort@wp.pl, +48 793 809 546

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE
WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH