MAGIA LUBELSZCZYZNY

--» OFERTA GRUPOWA » 2 DNI

+ warsztaty koguciarskie (dopłata)

 

Lubelszczyzna to region uroczo położony pomiędzy Wisłą a Bugiem. Ziemia wciśnięta na styku kultur wschodu i zachodu, kusi wieloma atrakcjami, zabytkami, egzotyką i pięknem przyrody. Lubelskie to najpiękniejszy polski pałac w Kozłówce, rejsy po Wiśle, spacery w zacienionych wąwozach pradoliny Wisły oraz kuracje i woda mineralna w nałęczowskich uzdrowiskach.


"MAGIA LUBELSZCZYZNY"               
PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZKI
Podany program jest orientacyjny i może ulec zmianie.

1 DZIEŃ
07:00 -- WYJAZD SPOD SZKOŁY.
12:00 -- PRZYJAZD DO FARMY ILUZJI.
FARMA ILUZJI - całodzienna wizyta obejmująca wszystkie atrakcje: 2-godzinne zwiedzanie z przewodnikiem a następnie samodzielne spacery i zabawa. Latająca Chata Tajemnic oraz wizyta w mini- zoo. Zdjęcia przy głowie na talerzu oraz rzut oka do Studni Nieskończoności. Zagadka Lewitującego Kranu i Wiklinowy Labirynt. Przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera. Wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia. Przejście Zieloną Ścieżką Zdrowia i Ścieżką Złudzeń. Zaduma przy Niemożliwym Trójkącie, partyjka Gigantycznych Szachów oraz Mega Chińczyka. Wizyta przy Meblach Olbrzyma oraz wspólne budowanie z Gigantycznych Klocków. Świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku. Zagubienie w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami oraz wizyta w tajemniczym Ames Roomie. W ramach czasu wolnego nielimitowana zabawa na świeżym powietrzu na polanie piknikowej- pole dmuchańców i dużo innych atrakcji.
Ok. 17/18:00 -- ZAKOŃCZENIE POBYTU W FARMIE ILUZJI. NASTĘPNIE OBIADOKOLACJA.
Ok. 19/20:00 -- PRZYJAZD DO MIEJSCA ZAKWATEROWANIA. NOCLEG.

2 DZIEŃ
08:00 -- ŚNIADANIE
09:00 -- WYJAZD Z HOTELU I REALIZACJA PROGRAMU WYCIECZKI
10:00 -- KAZIMIERZ: to urocze miasteczko o zabytkowym rozplanowaniu urbanistycznym i renesansowej zabudowie. Miasto, nazywane Małym Gdańskiem, leżało na szlaku handlowym z Małopolski nad Bałtyk. Śladów przeszłości znajdziemy tu wiele- od skamieniałych amonitów przez zamek Kazimierza Wielkiego (bilet) i kościół farny (z zewnątrz) po Rynek z kamieniczkami a na nim drewnianą słynną studnię. Spojrzymy też na miasto z Góry Trzech Krzyży (bilet).
+ OPCJONALNIE: MUZEUM KAZIMIERSKIEGO KOGUTA: „Warsztaty z kogutem” – przygotowywanie i wyplatanie kogutów przed wypiekiem – odbywają się w kameralnej przestrzeni i swobodnej atmosferze, z humorem, legendą, anegdotami i akcesoriami piekarskimi. Skierowane są głównie do młodszych odbiorców – dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Dorośli również poczują się wspaniale, słuchając opowieści i wskazówek mistrza piekarni. Każdy pokaz obejmuje poczęstunek kawałkiem świeżo upieczonego koguta. W cenę pokazu wliczony jest oryginalnie opakowany kazimierski kogut z porannego wypieku. Można wybrać wariant 1: zwiedzanie muzeum (bilet) lub 2: warsztaty (bilet).
14:00 -- NAŁĘCZÓW: to miasto uzdrowiskowe leżące w województwie lubelskim. Historia miejscowości zaczęła się na przełomie VIII i IX w. W XVIII w. dobra przejął Stanisław Małachowski herbu Nałęcz. Od nazwy herbowej powstała nazwa Nałęczów, najpierw był to folwark, potem wieś a w późniejszym czasie miasto. Wody lecznicze Nałęczowa odkrył daleki kuzyn Stanisława, Antoni Małachowski, który odkupił od niego dobra nałęczowskie. Po przyjeździe z Kazimierza udamy się na spacer po Parku Zdrojowym, w planie także zewnętrzy widok na Muzeum Żeromskiego- tzw. "Chata".
15:00 -- Po zakończeniu wizyty w Nałęczowie ruszamy w drogę powrotną.
17:00 -- OBIAD W TRASIE.
20/21:00 -- PRZYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU I ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI (DOKŁADNĄ GODZINĘ PODA PILOT).

Świadczenia zawarte w cenie:
* 1 nocleg (zwykle w pokojach 3- 6- os.)
+ na życzenie pokoje o lepszym standardzie, 2- 3- os. z łazienkami i TV.
* Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiad
* Usługa przewodnicka (1 dzień).
* Opieka pilota.
* Przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe.
* Ubezpieczenie NNW, obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
* Bilety wstępu oznaczone symbolem: (bilet).
+ Propozycje opcjonalne płatne dodatkowo.

Uwagi:
Optymalne grupy:
A. Szkolne min. 42 uczniów + 3 opiekunów, B. Dorosłych: min. 40 uczestników.
W razie zainteresowania wycieczką należy zgłosić akceptację naszej oferty- wówczas zarezerwujemy autokar, nocleg, wejściówki do wybranych atrakcji oraz przedstawimy spersonalizowany program. Za imprezę można dopłacić także bonem turystycznym. Zastrzegamy że pilot może dołączyć do grupy po trasie.
--
Cena zależy od terminu i miejsca wyjazdu oraz liczebności grupy.
Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt z doradcą:
P.T.T. RAMIS-BORT BIURO PODRÓŻY
15-879 BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
ramisbort@wp.pl, +48 793 809 546

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE
WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH