TYLKO WE LWOWIE (3 DNI)

WYCIECZKI DLA FIRM » WYCIECZKI ZAGRANICZNE

Większość historyków uważa, ze w Europie pozostały tylko dwa miasta, które zachowały wszystkie warstwy kultury. Są to Kraków i Praga. Ale można twierdzić, że istnieje jeszcze trzeci przedstawiciel tej skromnej kompanii stróżów europejskich tradycji - Lwów. Jego nazwa pochodzi od królewskiego zwierzęcia- "lwa”, które widnieje w herbie od XIII wieku, a towarzyszyły mu między. innymi korona, godło papieskie, sierp i młot oraz krzyż Virtuti Militari. Tutaj mieszkali ludzie różnych narodowości i religii. Lwów stoi nawet nie na skrzyżowaniu, ale na "gwieździe" dawnych dróg prowadzących do wszystkich stron świata. To cudowne miasto o bogatej historii, pełne zabytków i ciekawych miejsc zawsze należało do wszystkich i do nikogo". O Lwowie powstały dziesiątki książek, legend, piosenek. przewodnicy po Lwowie. W 1998 roku to najpiękniejsze miasto na Ukrainie "Lwów" zostało wpisane na listę obiektów światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Zapraszamy do zapoznania się
z programem imprezy:

19.10.2018
15:00 Wyjazd z Bielska, przejazd do Lwowa.
Przyjazd na miejsce w godzinach nocnych.
Zakwaterowanie i nocleg. Hotel LWÓW w centrum.

20.10.2018
08:00 Śniadanie.
09:00 Wyjście z hotelu, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Lwowa.
Spacer po starówce: Opera, pchli targ Wernisaż, Baszta Prochowa, Rynek z m.in. Czarną Kamienicą i Kamienicą Sobieskich, Apteka (z lampą I. Łukasiewicza), Katedra Ormiańska (wnętrze), pomnik A. Mickiewicza, Hotel George, cudowna figura Matki Bożej, Prospekt Swobody z pomnikiem Tarasa Szewczenki, Cerkiew Przemienienia Pańskiego, Kaplica Boimów (bilet). Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich (bilet).
Wycieczka autokarowa: Politechnika, dawny Uniwersytet Jana Kazimierza, biblioteka Ossolineum, Galeria Obrazów, pałace, ulice Gródecka, Akademicka, Piekarska, Łyczakowska, pomnik króla Daniela, cerkiew katedralna św. Jura.
19:00- 22:00 Wieczorem impreza integracyjna.

21.10.2018
08:00 Śniadanie.
09:00 Wyjazd w drogę powrotną.
Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA:
2 noclegi, 2 śniadania, wieczór integracyjny z muzyką DJ-a (3 godziny) wg zaoferowanego menu. Transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe. Pakiet ubezpieczeń NNW, opieka pilota, usługi przewodników miejscowych, bilety wstępów oznaczone jako (bilet), zestawy słuchawkowe.

CENA: ~ 650 ZŁ (GRUPA 28 OSÓB).

DOPŁATY:
~ napoje i alkohol do obiadokolacji uroczystej (w cenie zawarta ilość degustacyjna).

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę.
Dodatkowych informacji udzielą Państwu pracownicy
Biura Podróży "RAMIS"
Białystok, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
tel. +48 691 798 400