MAGIA SZKLANEGO EKRANU

--» OFERTA GRUPOWA » 1 DNIOWE

od 154 zł


Iluzja to zespół zdarzeń, które mają miejsce poza obszarem percepcji widza, dążących do kreowania rzeczywistości w sposób dla publiczności niezrozumiany, często interpretowany jako tzw. Magia. To zjawisko, które następuje nagle, jest odczuwalne zazwyczaj wizualnie lub przez zmysł dźwięku oraz smaku, lub bodźców dotyku. Iluzja badana jest od lat nie tylko przez pasjonatów tej sztuki, ale i naukowców, którzy poprzez jej zrozumienie są w stanie odkryć, jak działa ludzki mózg i jego błędy w interpretacji tego, co może nam się wydawać, że istnieje, a jednak pozostaje tylko iluzją. Czy życie to iluzja? Dowiedzmy się tego koniecznie!


MAGIA SZKLANEGO EKRANU
PROGRAM WYCIECZKI
:

07:00 -- WYJAZD SPOD SZKOŁY.
10:30 -- PRZYJAZD DO WARSZAWY.
ZWIEDZANIE WYTWÓRNI FILMÓW. Oprowadzanie po PLANIE FILMOWYM dla zwiedzających odbywa się pod kierunkiem przewodnika. W programie zwiedzania znajdują się pokazy multimedialne, projekcje i część edukacyjna. Ścieżka oprowadzania PLANU FILMOWEGO porusza zagadnienia z zakresu m.in. historii WFDiF, najciekawszych procesów produkcji filmowej i mało znanych zawodów filmowych.
ŚWIAT ILUZJI: poznajmy niezwykły świat pozorów, złudzeń i paradoksów. Muzeum Świat Iluzji w Warszawie to interaktywna, edukacyjno-rozrywkowa przestrzeń dla każdego. Znajdziemy tu ponad 60 atrakcji dla osób w każdym wieku: tunel Vortex, pokoje luster, pokój Amesa, stół z "głową na talerzu", pokój cieni i inne! To niebanalna przestrzeń dla zdjęć i filmów (również teledysków), w której ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia.
STARE MIASTO: n
ie ma osoby, która nie zakochałby się w warszawskiej Starówce! Jej kameralna atmosfera, wąskie uliczki i piękne kamieniczki - to robi wrażaenie. Właśnie dlatego znalazła się ona na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na wspólnym spacerze z pilotem na pewno zachwyci nas Rynek z pomnikiem warszawskiej Syrenki, barbakan oraz Zamek Królewski (wejście na dziedziniec). Na tyłach królewskiej rezydencji odnajdziemy piękne dwupoziomowe ogrody z widokiem na Wisłę.
BULWARY NAD WISŁĄ: to nowa atrakcja stolicy!
Kilkukilometrowa nadrzeczna promenada to świetne miejsce na spacer. Na bulwarach odwiedzimy też punkt widokowy i mini plażę z wiklinowymi koszami. W takim miejscu nie mogło też zabraknąć symbolu rzeki i Warszawy– Syrenki. To kolejna Syrenka, przy której zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie. Najmłodszych ucieszy wodny plac zabaw z „tańczącymi” fontannami i figurami ryb oraz trampoliny do skakania.
+ OPCJONALNIE:
1. STADION NARODOWY [+ bilet]: chcesz przeżyć piłkarskie emocje? Marzysz o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcesz choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arkadiuszem Milikiem? Dzięki PGE Narodowemu jest to możliwe! Dziś to właśnie Ty jesteś gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Zwiedzanie trasy "Piłkarskie Emocje" obejmującej: drogę piłkarza na stadion, Strefę Zawodniczą, zakamarki piłkarskiej szatni, wejście na płytę boiska, piłkarską Salę Konferencyjna.
2. CZEKOLADOWE WARSZTATY [+ bilet]: niezwykła i słodka przygoda to nie tylko pyszna i kreatywna zabawa, ale także opowieść o tym jak powstaje czekolada i okazja do poznania skrywanych przez nią tajemnic. W pakiecie: dekoracja białą czekoladą dwóch pierniczków w kształcie serca, gorąca mleczna czekolada z bitą śmietaną i lentylkami, słodki upominek ze Staroświeckiego Sklepu, dyplom „Mistrza Czekolady”, słodka opowieść o czekoladzie (bilet).

16:00 -- WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ
20:00 -- ORIENTACYJNA GODZINA ZAKOŃCZENIA WYCIECZKI
Podany program jest orientacyjny i może ulec zmianie.

ŚWIADCZENIA
:
* Przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingi.
* Ubezpieczenie NNW.
* Bilety wstępów do Muzeum Świat Iluzji oraz na plan filmowy.
* Opieka pilota (może wsiadać po trasie).
+ Obiad- płatny dodatkowo.

WAŻNE INFORMACJE:
Czas trwania: ok. 13/14 godzin.
Cena zależy od terminu i miejsca wyjazdu oraz liczebności grupy.
Optymalna grupa: min. 42 uczniów +3 opiekunów.
___
Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt z doradcą:

P.T.T. RAMIS-BORT BIURO PODRÓŻY
15-879 BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
ramisbort@wp.pl, +48 793 809 546.