W PUŁAPCE UMYSŁU

--» OFERTA GRUPOWA » 1 DNIOWE

od 199 zł


Farma Iluzji to niezwykły park o charakterze rozrywkowo- edukacyjnym osadzony w kontekście iluzji. Łącząc w umiejętny sposób atrakcje dla dzieci z doświadczeniami i faktami naukowymi, wspomaga rozwój intelektualny i sensoryczny oraz zachęca do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu i piknikowania. Oferta atrakcji zaskakuje różnorodnością, bo obok pokazów iluzjonistycznych i instalacji, które mieszają zmysły, czeka na Was mnóstwo propozycji, by ciekawie spędzić czas z klasą.

"W PUŁAPCE UMYSŁU"
PRZYKŁADOWY PROGRAM
:

07:00 -- WYJAZD SPOD SZKOŁY.
12:00 -- PRZYJAZD DO FARMY ILUZJI.
FARMA ILUZJI: zwiedzanie Latającej Chaty Tajemnic oraz wizyta w mini- zoo. Zdjęcia przy głowie na talerzu oraz rzut oka do Studni Nieskończoności. Zagadka Lewitującego Kranu i Wiklinowy Labirynt. Przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera. Wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia. Przejście Zieloną Ścieżką Zdrowia i Ścieżką Złudzeń. Zaduma przy Niemożliwym Trójkącie, partyjka Gigantycznych Szachów oraz Mega Chińczyka. Wizyta przy Meblach Olbrzyma oraz wspólne budowanie z Gigantycznych Klocków. Świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku. Zagubienie w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami oraz wizyta w tajemniczym Ames Roomie. W ramach czasu wolnego nielimitowana zabawa na świeżym powietrzu na polanie piknikowej- pole dmuchańców i dużo innych atrakcji.
Ok. 15/16:00 -- OBIAD (fakultatywnie- za dopłatą) i WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ.
Ok. 20/21:30 -- ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI.

Świadczenia:
* Przejazd autokarem pod opieką kierowcy (bez pilota),
* Ubezpieczenie NNW.
* Bilety wstępów do Farmy Iluzji.
* Przewodnik w Farmie Iluzji.
+ Obiad płatny dodatkowo.

Uwagi:
Optymalne grupy:
A. Szkolne min. 42 uczniów + 3 opiekunów, B. Dorosłych: min. 40 uczestników.
W razie zainteresowania wycieczką należy zgłosić akceptację naszej oferty- wówczas zarezerwujemy autokar, nocleg, wejściówki do wybranych atrakcji oraz przedstawimy spersonalizowany program.
Czas trwania: ok. 13/14 godzin (2023).

--
Cena zależy od terminu i miejsca wyjazdu oraz liczebności grupy.
Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt z doradcą:
P.T.T. RAMIS-BORT BIURO PODRÓŻY
15-879 BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
ramisbort@wp.pl, +48 793 809 546

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE
WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH