ALICJA W KRAINIE CZARÓW

WYCIECZKI SZKOLNE » 1 DNIOWE

ŚWIADCZENIA:
przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do wyszczególnionych obiektów (oprócz opcji fakultatywnych), przewodnik w Farmie Iluzji. Standardowe grupy minimum 42 osoby płatne + 3 opiekunów.

WAŻNE INFORMACJE:
Czas trwania: ok. 12- 14 godzin.
Podane ceny są poglądowe i mają na nie wpływ następujące czynniki: liczba uczestników, liczba opiekunów, termin wyjazdu, miejscowość rozpoczęcia i zakończenia wycieczki. Oferujemy także atrakcyjne ceny dla grup wyjeżdżających z innych miejsc niż Białystok a w miesiącach innych niż maj czerwiec proponujemy interesujące rabaty. Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt: ramisbort@wp.pl, +48858798400 lub wypełnić formularz zamówienia on-line.

P.T.T. RAMIS-BORT BIURO PODRÓŻY
15-879 BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha 13/15 lokal 116
ramisbort@wp.pl, +48858798400.

PROGRAM WYCIECZKI:
07:00 WYJAZD SPOD SZKOŁY.
12:00 PRZYJAZD DO FARMY ILUZJI.
FARMA ILUZJI: zwiedzanie Latającej Chaty Tajemnic oraz wizyta w mini- zoo. Zdjęcia przy głowie na talerzu oraz rzut oka do Studni Nieskończoności. Zagadka Lewitującego Kranu i Wiklinowy Labirynt. Przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera. Wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia. Przejście Zieloną Ścieżką Zdrowia i Ścieżką Złudzeń. Zaduma przy Niemożliwym Trójkącie, partyjka Gigantycznych Szachów oraz Mega Chińczyka. Wizyta przy Meblach Olbrzyma oraz wspólne budowanie z Gigantycznych Klocków. Świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku. Zagubienie w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami oraz wizyta w tajemniczym Ames Roomie. W ramach czasu wolnego nielimitowana zabawa na świeżym powietrzu na polanie piknikowej- pole dmuchańców i dużo innych atrakcji.
ok. 15/16:00 OBIAD (fakultatywnie- za dopłatą) i WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ.
21:00 ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI