1.2 Dzień ze SPA

--» OFERTA GRUPOWA » ZAGRANICZNE


„Sanus per aquam”, oznacza „zdrowy przez wodę”. Wodę i jej lecznicze właściwości wykorzystuje się
na różnorakie sposoby w specjalnie do tego przeznaczonych hotelach, kąpieliskach, klinikach. Po trudach nauki- najlepszym relaksem i regeneracją organizmu staje się terapia SPA. Druskienniki to nasz bliski i zielony sąsiad. Jest to jedno z największych i najpopularniejszych kurortów uzdrowiskowych na Litwie oraz w tej części Europy. To w tym miasteczku – liczącym zaledwie 17000 mieszkańców – odpoczniemy od codziennego miejskiego zgiełku.

PROGRAM WYCIECZKI:
DRUSKIENNIKI- LISZKAWA

-- ZBIÓRKA I ROZPOCZĘCIE WYCIECZKI.
-- PRZEJAZD DO DRUSKIENNIK.
Zwiedzamy otoczone lasami i tonące w zieleni litewskie uzdrowisko, podziwiając przyrodę i zabytki: park i skarpę, willę Linksama, budynek Łazienek Zdrojowych z degustacją wody mineralnej, kościół i cerkiew. Dodatkowo: Muzeum Przyrodnicze „Leśne Echa” [dopłata za bilet]. Przejazd autokarem po mieście, panorama największych Sanatoriów i obiektów uzdrowiskowych. Przejazd autokarem do miejscowości LISZKAWA: Góra Zamkowa nad Niemnem to grodzisko z resztkami zamku- siedziba i miejsce koronacji księcia Mendoga. Książę Witold wzniósł tu murowany zamek, z którego do naszych czasów ocalało przyziemie okrągłej baszty. Niemen był granicą III rozbioru Polski. Kościół i klasztor dominikanów usytuowane na wysokim lewym brzegu rzeki znalazły się wówczas w zaborze pruskim. Kościół i klasztor podominikański ufundował w końcu XVII w. Jerzy Kosiłło, który sprowadził tu dominikanów z Sejn. Obecnie w klasztorze urządza się muzeum oo. dominikanów.
+ OPCJONALNIE: REJS STATKIEM PO RZECE NIEMEN [+ dopłata]- panorama miasteczka, mostów, skwerów, malowniczych skarp i krajobrazów. "LOT" GONDOLĄ [+ dopłata]: podczas podróży przez przezroczyste okna gondoli niczym z koła widokowego zobaczymy niezwykłe lasy uzdrowiska, zakola rzeki Niemen oraz wspaniałą panoramę miasta.
Następnie pobyt w AQUA PARKU. To nowoczesny kompleks o powierzchni 25 000 m kw, składający się z 5 korpusów. Pod jednym dachem urządzono kompleks łaźni, sektor rozrywek wodnych z wieżą do zjeżdżania, hotel, restaurację, kawiarnie, bowling. Jest tu 20 łaźni o tradycjach z różnych stron świata, najróżniejsze baseny (nawet basen falami morskimi!), imponujące zjeżdżalnie o długości ponad 600 metrów, wartką rzekę, jacuzzi, wodospady do masażu, salony urody i masażu, bary oraz kawiarnie. Strefa przeznaczona dla rozrywki, półłukiem otacza wewnętrzne podwórko z imponującą kopułą. Przez szyby z witrażami można oglądać wspaniałą panoramę - brzegi Niemna niby w zasięgu ręki. W Parku Wodnym w Druskiennikach czeka na Was basen morski, oddzielne baseny dla dzieci i dorosłych, aż 6 zjeżdżalni, wartka rzeka, atrakcje, plaże i wyspy. Najdłuższa zjeżdżalnia ma 212 metrów! Krótko o łaźniach: w Parku Wodnym w Druskiennikach działa kompleks łaźni „ALITA" urządzonych według tradycji różnych krajów świata. Do Państwa usług aż 18 łaźni o różnych wnętrzach i różnych tradycjach (fińskie sauny, ruskie banie, łaźnie rzymskie, „Hamam", parowe, polowe i in.).
-- PO WYJŚCIU Z AQUAPARKU CZAS WOLNY, DROBNE ZAKUPY, OPCJONALNIE OBIAD.
-- WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ DO POLSKI.
-- ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI W GODZINACH WIECZORNYCH.

ŚWIADCZENIA:
* Transport autokarem klasy LUX.
* Opłaty drogowe i parkingowe.
* Pakiet ubezpieczeń NNW + KL.
* Opieka osoby ze strony organizatora.
+ Bilety wstępu płatne dodatkowo.
+ Obiad płatny dodatkowo.

UWAGI:
* Cena zależy od terminu i miejsca wyjazdu oraz liczebności grupy.
* Optymalna liczba uczestników:
A. Grupy SZKOLNE: 42 uczniów + 3 opiekunów
B. Grupy DOROSŁYCH: ok. 40 osób.
* Aby otrzymać aktualną ofertę proszę o kontakt z doradcą:
+48 793 809 546
, ramisbort@wp.pl

Po jej akceptacji zarezerwujemy wejściówki do wybranych atrakcji, autokar oraz przedstawimy spersonalizowany program.
_____
ZAPRASZAMY TEŻ NA WYCIECZKI PRYWATNE