AKTUALNOŚCI:

* Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną pracujemy zdalnie. Jeśli chcą jednak Państwo załatwić formalności bezpośrednio w biurze, prosimy o telefoniczne umawianie wizyt: tel. 691798400

* Od dnia 21.03.2021 oferujemy tylko wycieczki krajowe oraz do krajów ościennych- posiadających granicę lądową z Polską. Wszystkie oferty zagranicznie do pozostałych krajów są zawieszone do odwołania.


 25 LAT RAMIS        SZANOWNI TURYŚCI!


     Biuro Podróży RAMIS to firma z długoletnią tradycją, założona w 1993 roku. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra i doskonałe warunki wypoczynku dla każdego będą najlepszą gwarancją satysfakcji i bezpieczeństwa. Po
siadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia a także jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie. Nasze biuro jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, zrzeszającego najlepszych touroperatorów w Polsce.


* autorskie programy                                
* wieloletnie doświadczenie
* wygodne autokary

NASZE PROMOCJE:

.
.
 zamówienia on-line
      Miła i pełna wrażeń wycieczka szkolna szkolna wyjazd integracyjny w firmie lub wynajem autokaru? Biuro Podróży Ramis Białystok to właściwy adres. Od 1993 roku nasze autorskie i pomysłowe programy wycieczek zachwycają nie tylko naszych Klientów lecz i konkurencję, która jednak inspiruje nas do dalszego rozwoju i tworzenia jeszcze ciekawszych- czasem niepowtarzalnych propozycji. Do każdej podróży dokładamy bowiem garść wartości edukacyjnych i ciekawostek, szczyptę pozytywnych wrażeń a wszystko z okrasą przyjemności i wielu niezapomnianych chwil. Mamy nadzieję, że w bogatej ofercie, którą prezentujemy, znajdziecie niejedną wymarzoną wycieczkę. Zapraszamy do współpracy- dołącz do grona naszych Klientów.

      Jeśli interesuje Państwa wynajem autokarów - flota autobusów turystycznych z naszego taboru jest do Waszej dyspozycji. Wszystkie nasze pojazdy można obejrzeć w naszej internetowej galerii. Jako licencjonowany i doświadczony przewoźnik na bieżąco monitorujemy stan techniczny autokarów. Własny serwis techniczny pozwala na dokonywanie przeglądów zarówno bieżących jak i okresowych, troskę o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa a sugestie i uwagi Klientów pozwoliły nam na zapewnienie jak najlepszego poziomu obsługi. Autokary to nasza pasja. Życzymy miłych wrażeń i udanej podróży.

      W naszej ofercie również: przewozy pasażerskie i wynajem busów, wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe i wycieczki dla firm, integracja, incentive, wyjazdy do teatrów, pośrednictwo wizowe na Białoruś oraz vouchery bezwizowe do Grodna i Brześcia.

Zapraszamy do współpracy
Zespół RAMIS-u

WARUNKI UMÓW

 


DANE
KONTAKTOWE
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną pracujemy zdalnie. Jeśli chcą jednak Państwo załatwić formalności bezpośrednio w biurze, proszę o telefonicznie umawianie wizyt:
+48 691798400

Biuro Podróży RAMIS
Wynajem Autokarów Białystok
ul. Św. Rocha 13/15 lok. 116
09.00-17.00
e-mail: ramisbort@wp.p
+48 858 798 400
+48 691 798 400

 

POLAND COACH HIRE SERVICE
RENT A BUS & COACH HIRE IN POLAND

Book your coach trip to Poland with RAMIS and you will enjoy the benefits of being driven by one of our friendly, knowledgeable and helpful drivers in a modern white Scania or Van Hool coach.

If you need a local coach for transfer or sightseeing, please contact us. We are well-known coach operators in the Warszawa region and also in rest of Poland: Krakow, Wroclaw, Gdansk.

We will be happy to send you a quote! Whether you need a bus/coach for a short transfer, a day trip, a school outing or a conference, we can offer you the right bus for any occasion!

Call us directly- we speak english: +48 85 8798400 or email us at ramisbort@wp.pl